SuperõnnelikOlen selle tootega ülimalt rahul! See libiseb kergesti ja minu arvates on sellel vähem kleepuv tekstuur kui mõnel teisel, mida olen proovinud.
Tahtsin ka arvustuse kirjutada Ksistersi teenuLoe rohkem
RoosipiimateeÜldiselt meeldis see huulepalsam mulle väga. Värv on imeilus - roosipiimatee - (pidage meeles, et see on tegelikult veidi tumedam) ja annab huultele justkui parema ilme. Koostis on veidi kleLoe rohkem