Maailma parim mask See on on lihtsalt mega mask.Parim,mis ma kunagi olen kasutanud.Ausalt.Nahk on pringim,poorid väiksemad ja nahk särab.Mina hoian seda peal 40 minutit,sest mulle on niimodi soovitatatud.KindlLoe rohkem
Hea toode aga on olemas täpsustusC+Vit Booster sobib mulle hästi. Kuid tundub, et minu naha jaoks on selles liiga palju aktiivseid koostisosi ning tekivad nahaalused punnid. Mulle meeldib selle ilus disain ja seda on mugav Loe rohkem
Maailma parim mask See on on lihtsalt mega mask.Parim,mis ma kunagi olen kasutanud.Ausalt.Nahk on pringim,poorid väiksemad ja nahk särab.Mina hoian seda peal 40 minutit,sest mulle on niimodi soovitatatud.KindlLoe rohkem