Olen selle tootega rahul!Tellisin selle kreemi just tavaliseks niisutajaks. Aga kui ma seda kasutama hakkasin, tunnistasin, et see on parim, mida ma kunagi kasutanud olen. Tekstuur on geeljas ja väga meeldiv. See imLoe rohkem
minu muljedToode on imeline. Pärast pealekandmist muutub tekstuur ja mullitav reaktsioon tihedamaks ning kreemi edasist pealekandmist pole vaja. Minu naha seisund paranes nädalaga. Jätkan selle kasutamLoe rohkem