MedicubeVäga mõnus öömask. Magasin sellega terve öö, mask jäi ilusti näol, hommikul oli ilus, niisutatud näonahk. Seda oli väga kerge peale kanda ja maha võtta, kuid tuleb ettevaatlikult panna sinnaLoe rohkem
ImelineOlen seda toonikut juba mitu nädalat kasutanud ja olen tulemustega väga rahul. Toonikul on meeldiv, tagasihoidlik aroom ja kerge tekstuur, see imendub kiiresti ega jäta kleepuvat tunnet. PärLoe rohkem
Mõnus ja niisutavVäga mõnus aplikaator, mis jahutab silmaaluste nahka, kui toodet peale kanda. Mulle meeldib, et ei pea sõrmedega peale kandma, vaid saab pumbata iga kord väikse koguse kreemi aplikaatorile, Loe rohkem
MedicubeVäga mõnus öömask. Magasin sellega terve öö, mask jäi ilusti näol, hommikul oli ilus, niisutatud näonahk. Seda oli väga kerge peale kanda ja maha võtta, kuid tuleb ettevaatlikult panna sinnaLoe rohkem
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.