Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 12
Geelmask on paks ja ehk veidi kleepuv (mind see eriti ei häiri), aga pean ütlema, et see on seda täiesti väärt! Hommikul on mu nahk superniisutatud ja pehme, toidetud ja pring. Mulle see väga meeldis ja ostan selle kindlasti uuesti 💫
Mulle meeldis see esimesest kasutuskorrast alates
Proovisin maski eile; see on üsna paks ja lõhnavaba. Mask on kergelt kleepuv, aga imendub kiiresti. Lisaks on see uskumatult tõhus ja tuleb hügieenilises pakendis koos vatitupsuga. Pärast pealekandmist ei tundnud ma midagi erilist, aga hommikul oli efekt imeline. Ilus, värske nägu. Kortsud olid silutud. Soovitan seda.
See mask on täiesti hämmastav. Niisutus on uskumatu. Alguses kartsin ausalt öeldes, et see võib põhjustada vistrikke, aga see ei tekitanud ühtegi vistrikku. Päev pärast selle kasutamist on mu nahk iga kord beebipehme. Ma kasutan seda kord nädalas, eriti kuna ma kasutan ka retinooli/retinooli, ja see aitab tõesti mu nahka taastada ja sügavuti niisutada. See on olnud ideaalne minu kaitsebarjääri toetamiseks. Ainus miinus on see, et mu nägu tundub magama minnes veidi kleepuv, olenemata sellest, kui vähe ma seda peale kannan. Aga ausalt öeldes on tulemused seda täiesti väärt. Ma ostan 100% uuesti, kui see otsa saab.
Niisutab suurepäraselt ja jätab naha pehmeks ja siledaks
väga mõnus geeli konsistents, jätab pikaks ajaks kleepuva kihi, nahk muutub peale kasutamist säravaks 😍
Mask on suurepärane, hommikul on mu nahk läikiv ja pehme
Ma armastan seda maski. See niisutab mu nägu suurepäraselt ega ummista poore. Mul on tundlik akne nahk ja miski pole kunagi muutnud mu nägu pehmemaks. IMELINE.
Olen seda maski kasutanud umbes 2 nädalat. Värvitu geeli konsistents. Teil on vaja ainult väikest kogust toodet, see on väga tõhus ja imendub kiiresti
Sellel maskil on väga meeldiv geeljas konsistents, ilma märkimisväärse lõhnata. Piisab väikesest kogusest ja see imendub kiiresti nahka. Pärast pealekandmist jätab nahale kleepuva tunde. Mind isiklikult see tunne ei häiri, nahk on toidetud ja niisutatud. Hommikul pärast öist pealekandmist on nahk ideaalselt pehme ja mahlane.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.