Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 27
Ma kasutan seda öökreemi asemel, kui mu nahk on päeva jooksul "rikutud".
See niisutas ja rahustas mu nägu. Kasutasin seda öökreemina, sest niisutaja peale kandmine võib olla liiast. Kasutasin seda oma retinoolirutiinis ja see toimis ideaalselt.
Olen seda kasutanud vaid nädala, kannan seda õhtul viimase kihina peale, punetus on kadunud ja nahk on meeldivalt niisutatud.
Sellest on saanud minu lemmik, olen seda toodet juba aastaid kasutanud. Nipp: See sobib suurepäraselt kokku Dokdo 1025 kreemiga.
Kasutan seda öökreemina, konsistents on täpselt paras, mitte liiga paks ega liiga kerge. Pärast seda on nahk mõnusalt niisutatud.
Alguses ma mingeid tulemusi ei näinud, aga kui sa õhtul peale kannad tõeliselt PAKSU kihi, siis oled rahul ;)
Niisutav ja toitev, kerge mask.
Öömaskina on see minu jaoks suurepärane. Hommikul on nahk toidetud ja pehme.
Ostan seda öömaski korduvalt, konsistents on suurepärane, jätab mu naha pärast ärkamist säravaks ja niisutatuks. See on minu kodus nii laialt levinud, et ka mu sõber hakkas seda kasutama.
Mask meeldib mulle, on meeldiva konsistentsiga ja muudab naha pehmemaks. Aga ma kasutan seda rohkem öökreemina ehk igal õhtul väiksemas koguses.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.