Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.











Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 196
Ma ei kasuta seda iga päev, kuna see sisaldab erinevaid happeid, kasutan seda 2-3 korda nädalas. Toode on suurepärane, eriti pärast naha puhastamist.
Igal hommikul on see näo, kaela ja dekoltee piirkonna jaoks hädavajalik hooldusvahend – ideaalne rasusele nahale – niisutab ja ahendab poore
Ostsin kogu sarja – seerumi, tooniku ja õli. Mulle väga meeldis. Mu nahk on niisutatud ja punetust pole. Nüüd tahan proovida teist toonikut teisest sarjast, aga arvan, et tellin selle uuesti. Olen väga rahul.
See on minu esimene toonik ja üldiselt on mul positiivne kogemus. Mu nahk on kergelt niisutatud ja sellel on õrn, terve sära. Konsistents on vesine, kuid jätab nahale kerge ja meeldiva kihi. See hajub kergesti ja on meeldiv kasutada. Tänan kiire kohaletoimetamise ja armsate kingituste eest 💛
Kasutan seda toodet pärast sama sarja pooride puhastavat maski. Mu nahk on hästi niisutatud ja valmis järgmiseks hoolduseks. Pudel on kena ja suur, seega jätkub sellest pikaks ajaks. Ma armastan seda brändi ja ootan põnevusega, et saaksin kõiki nende tooteid proovida. Ma armastan seda brändi.
Väga meeldiv toonik. Lõhn ei ole häiriv.
Väga hea toode, soovitan.
Väga meeldiv ja toitev essents. Pärast kasutamist on nahk mõnusalt toidetud. Pakendist jätkub regulaarsel kasutamisel peaaegu 2,5 kuuks. Minu jaoks on see suurepärane ja ma jätkan selle kasutamist.
PARIM, MIDA OLEN KASUTANUD 1 AASTA JOOKSUL, RASUSELE JA NORMAALSELE NAHALE
Vesi rahustab, niisutab ja annab nahale sära. Ostan kindlasti uuesti, mul pole millegi üle kurta!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.