Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 9
Olen seda kandnud üle kahe kuu ja koos kreemi ja retinooliga näen regulaarsel kasutamisel tulemusi. Minu huulte ja silmade ümbruse kortsud on kadunud, kuid sügavamad kortsud pole veel eriti muutunud. Muidu on sellel suurepärane tekstuur, mis ei voola laiali ja imendub kiiresti.
Otsisin peptiididega seerumit ja otsustasin seda proovida. Mind veenis selle keerukas koostis ja EGF-i (kasvufaktori) + peptiidide sisaldus. See lubab taastumist ja elastsust, mida mu nahk vanusega aeglaselt kaotab. Seerum on meeldiv. Geeljas konsistents imendub kiiresti nahka, mis ei jää kleepuvaks, vaid on mõnusalt toidetud. Esimeste vananemismärkide/esimeste kortsude ilmnemisel - suurepärane. Ostan kindlasti uuesti.
Geeli konsistents, pumbaga pealekandmine, lõhnavaba, teeb minu nahal imesid. Ma ei tea, mis see on, aga pärast seerumi kasutamist koos Medi-Peeli Aqua Essence Toner Peptide 9-ga on mu nahk sile, pingul, niisutatud ja ühtlane. Hindan paki suurust väga. Mul on palju Coxiri kaubamärgi tooteid ja see bränd pole mind siiani kunagi pettunud. Soovitan seda soojalt.
Seerumil on paksem geeljas konsistents, seega see ei "jookse" kuhugi ja ei lähe raisku. Samuti hindan pumbaga pakendit. See imendub nahka hästi, ei jäta seda kleepuvaks ega rasvaseks. See niisutab ja rahustab nahka ning kuna see pole lõhnastatud, ei ärrita see seda asjatult. Ma ei pannud isegi tähele, et see oleks poore ummistanud, vastupidi - see aitab kiirendada löövete ja aknearmide paranemist. Ma ei anna sellele 5*, sest see ei "lasknud mind emotsionaalselt kuule", aga kindlasti tasub proovida ja see on meeldiv ja eelarvesõbralik peptiidide versioon teie igapäevaseks rutiiniks :)
Supermeeldiv seerum. Sellel on imeline geeljas konsistents, mis imendub uskumatult kiiresti ega ole kleepuv. Nahk praktiliselt "joob" selle endasse :) Mu nägu näeb hommikul niisutatud ja puhanud välja. Tore, et sellel on pump, mis teeb doseerimise lihtsaks.
Parim seerum, mida ma kunagi kasutanud olen. Selle puudumine teeb mind murelikuks. Mu nägu on uskumatult niisutatud ja kortsud on kahekuulise kasutamise järel vähenenud. Lõhnavaba ja meeldiv kasutada. Ime!
Suurepärane seerum, sellel on hämmastav tekstuur, see imendub koheselt ja pärast poole paki läbi kasutamist olen näinud peente joonte vähenemist oma otsmikul!! Soovitan seda!!
Ostsin emulsiooni ja peptiididega seerumi, emulsiooni kannan puhastatud näole ja kohe peale seda vananemisvastast seerumit.Nahk muutub hetkega pingul, nahk pinguldub ja saadakse ilus ühtlane klaasjume, tekstuur on mitte rasvane ja siis kannan näole niisutajat.. Soovitan seda I L ♥️VEED Ksisters
Seerum on geeli konsistentsiga. Nahk on pärast seda kaunilt pehme ja sile. See ei kleepu kokku ja seda saab kihistada teiste toodetega. Minu esimene ja positiivne kogemus selle kaubamärgiga.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.