Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.








Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 14
Kui ma seda esimest korda kasutasin, ei oodanud ma kunagi koheseid tulemusi. Aga juba viie minuti pärast toimis see suurepäraselt. See aitas tõesti mu naerukortsude vastu ja mu põsed olid pinguldava efektiga. Soovitan seda väga. Mõju on märgata kohe pärast esimest kasutuskorda.
Ma jumaldan seda! Kui peaksin Korea kosmeetikatoodete hulgast valima ainult ühe toote, siis oleks see seerum. Sain selle tellimusega kaasa näidisena ja tellisin selle kohe ära. Minu jaoks on see TOP toode. See ühtlustab nahka suurepäraselt, imendub kiiresti ja konsistents on nagu sametine geel. Olen seda kasutanud 3 kuud hommikul ja õhtul ning ma ei tahagi enam teist seerumit. Pärast pikaajalist kasutamist näen positiivset mõju ka peente kortsude täitmisel otsmikul. See pinguldab nahka, mis on pärast kasutamist "täidlane". Lisaks ei teki mul pärast selle kasutamist aknet, millega mul teiste seerumite kasutamisel on suur probleem. Soovitan seda kindlasti.
See annab kena sära ja minu arvates niisutab see hästi.
Mul on tundlik nahk, kuiv, sageli aknega, talun seerumit väga hästi, niisutab, ei süvenda aknet, kannan jumestuskreemi alla. Kuid kortsude vastu see imet ei tee. Sellel pole lõhna.
See on päris hea, aga minu 39-aastase nahaga see imet ei tee. Soovitan seda nooremale nahale
Õrn seerum, mis tõhusalt niisutab ja pinguldab. Kasutan sama sarja kreemi all. Pärast esimest kasutuskorda oli nahk silmnähtavalt toidetud ja pinges.
Täiuslik seerum, mis sobib ideaalselt minu nahale. See on kerge, lõhnatu, mittekleepuv, koorib maksimaalselt nahka ja imendub kiiresti. Ma ei kujuta oma rutiini ilma selleta ette.
Mul on noor nahk (25 aastat vana), aga see seerum on absoluutne pomm! väga toitev, mitte kleepuv, see ei pane mind välja lööma. Üldiselt armusin sellesse brändi
See seerum on väga meeldiv – hea konsistentsiga, imendub kiiresti ja jätab naha hästi niisutatuks ja säravaks.
Seerum niisutab kaunilt nägu ja tugevdab pärast seda kantud kreemi mõju. Minu jaoks toimib see suurepäraselt ka meigi all, hoides naha siidiselt siledana. Sobib kuivale, õrnale ja kombineeritud või ebatäiuslikkusele kalduvale nahale, sest toode ei ummistu, ei tekita allergiat ja kaitseb niiskuse kadumise eest. Nahk ei lähe pärast särama, toode imendub kiiresti ja muudab naha erakordselt pehmeks, siledaks ja puudutamisel meeldivaks. Ma soovitan!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.