Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 70
Tellin seda seerumit tihti, see niisutab hästi, ei tee mind asjatult raskeks, mulle kui allergikule on see täiesti suurepärane, kasutan seda ka kätel kreemi all, mul on see käepärast, tööl, käekotis :)
See on parim seerum, mis mul kunagi olnud on. Ma pöördun selle juurde ikka ja jälle tagasi. Ma isegi ei tea, mitu pudelit ma olen kasutanud. Ma kasutan seda oma nahal - see niisutab ja pikaajalisel kasutamisel kaovad pigmendilaigud ilusti. Aga mitte ainult see. Ma kasutan seda ka juustel ja kehal (lokaalselt, nt tumedamatele laikudele küünarnukkidel, kaenlaalustel jne). See on lihtsalt suurepärane toode hea hinna eest.
Olen seda seerumit juba kolm korda tellinud, see niisutab hästi, ei tee nahka tarbetult raskeks ja allergikuna on see minu jaoks täiesti suurepärane.
Sellel pole küll mingeid silmapaistvaid efekte, aga see niisutab, ei ärrita nahka ning imendub hästi ja kiiresti nahka. Kasutan seda oma õhtuses nahahooldusrutiinis.
Tellin seda seerumit teist korda, see niisutab hästi, ei koorma mind millegi muuga ebavajalikult, minu kui allergiku jaoks on see täiesti suurepärane.
Ma armastan seda seerumit! Tekstuur on vedel, aga veidi paksem. Minu nahk imab seda hästi ja see ei jäta näole kleepuvat tunnet. Kuna pudel on 50 ml, kestab see üsna kaua.
Tellin teist korda. Täidab oma ülesannet (seda tuleb kanda niiskele nahale), niisutab hästi, ei koorma sind millegi muuga ja kuna see on 50 ml, kestab see kaua! (seega on hind suurepärane). Minu jaoks on see suurepärane.
Hea seerum. Meeldivalt niisutav tunne, aga ma ei tundnud oma nahas mingeid muutusi.
Mulle väga meeldib Elizavecca Hell-Pore Control hüaluroonhape 97%, sest see annab mu küpsele nahale koheselt prinkuse ja niisutatuse tunde. Sellel on kerge tekstuur, see imendub kiiresti ja muudab mu naha ilusamaks ja värskemaks.
Super hüaluroonseerum soodsa hinnaga, see püsib tõesti kaua peal ja niisutab nahka super, kasutan seda kergelt niisutatud nahal. See on lõhnavaba, ei ärrita nahka, seega ostan selle kindlasti uuesti.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.