Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod




Arvustused – 2
See on erakordne toode. Sellel on viskoosne tekstuur ja meeldiv lõhn, mis ei häiri nahka ja kaob pärast pealekandmist. Sellel on intensiivne niisutav toime. Ma ei soovita kasutada suurt kogust, sest see on veidi kleepuv. Kasutasin mõõdukat kogust (vt pilti peopesaga) ja see ei häirinud mind (lisaks ei püsi kleepuv tunne pärast imendumist kuigi kaua). Olen sellega väga rahul.
Sain täna oma paki kätte ja tormasin kohe ampulli proovima. Mu nahk säras juba esimesel kasutuskorral, mulle meeldib, kuidas see välja näeb, nagu oleks see just ilusalongist tulnud, äsja poleeritud! 🥰 Lisan ka pikaajalised mõjud.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.