Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod






Arvustused – 6
Pakend pole suur, aga kreem on väga tõhus. Juba väike kogus niisutab ja silub selle piirkonna õrna nahka. Lisaks lõhnab kreem meeldivalt ja on kenasti pakendatud. See ei ole kleepuv ega jäta tükke.
Mulle meeldib tekstuur ja lõhn. Ja pärast proovimist võin öelda, et see tõesti toimib, jättes mu rinnanaha pehmeks ja pringiks. Olen tulemustega väga rahul.
See imendub kergesti ja lõhnab meeldivalt. See ei tekita allergiat.
Kreem on paks ja meeldiv, tuleb korralikult juhendi järgi hajutada :) Mul on kuiv nahk ja kasutan vahel jalgadel või muudel kuivadel kohtadel 🤍 see on super
Paks, tõhus kreem, ilus (õrn) lõhn. Niisutab nahka hästi.
See on väga hea kreem, isegi kui ma pole seda ammu kasutanud :)
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.