Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod

Arvustused – 4
Meeldivalt üllatunud...kerge, meeldiv ja mõistliku hinnaga
Seerumit on mõnus ja lihtne hajutada ning ma arvan, et see on oma hinna kohta väga hea toode, kuigi ma ilmselt pöördun tagasi oma eelmise retinooli juurde, minu arvates on see suurepärane algajatele. Ka pudel on üliarmas. Mul oleks lihtsalt seerumit raskem kühvliga peale kanda.
Uskumatu efekt, ühtlustab nahatooni, toob esile, toidab, niisutab. Kes ihkab vau-efekti - soovitan!🫶
Väga nunnu kujundusega pudel, meeldiva lõhnaga ja on mu nahale imeliselt mõjunud!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.