Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 16
Suurepärane toode! Nahk on kaunilt pingul. Paksem konsistents, mis mulle sobib. Lõhnab imeliselt. Kasutan seda ainult öösel :-)
hea professionaalne kosmeetika. Tasub alustada väikese annusega 2 korda nädalas. Tulemused on märgatavad. Pärast kasutage kindlasti päikesekaitsekreemi.
Olen 25-aastane ja otsustasin retinooli oma nahahooldusrutiini lisada, sest esimesed miimilised kortsud hakkavad tekkima – mul on väga aktiivsed näoilmed 🫣 Praha KSistersi poe konsultant soovitas mul alustada selle retinooliga. Lisaks sisaldab see ka kollageeni ja niatsiinamiidi, seega on see suurepärane kombinatsioon. Kasutan seda järk-järgult, nn retinooli „sammude“ kaupa – kannan seda kuivale nahale, mida enne niisutan kreemiga, ja pärast retinooli kasutan kreemi uuesti. Hommikul ei olnud mul üldse ärritust ega kuivust. Siiani olen seda kasutanud vaid kaks korda nädalas. Lõhn on meeldiv, konsistents on samuti meeldiv ja ma arvan, et see kestab tõesti kaua. Minu esimene kogemus on väga positiivne ja nüüd ootan lihtsalt tulemusi 😃
See on minu esimene kogemus retinooliga. Mõnikord kombineerin seda öösel mikronõelraviga ja hommikul on tulemus suurepärane. See ei tekita mingit ärritust. Üldiselt meeldivad mulle kõik Medipeeli tooted väga.
Hämmastav seerum, uskumatu mõju nahale. Olen üle 50-aastane ja üldiselt on see sama sarja seerum ja kreem mu nahka parandanud. Ma armastan Ksistersi tooteid.. 🙂
Ma armastan seda toodet, ma isegi ei tea, millises purgis see on ☺️ Mulle meeldib lõhn, konsistents ja mis kõige tähtsam, toime – see ei ole agressiivne, toimib väga õrnalt ega kuivata nahka.
Soovitan, olen väga rahul :)
Väga mõnus retinooli ja kollageeniga seerum ööseks. Üldiselt mulle Medipeel+ kaubamärk meeldib. Toode on geelja vesise konsistentsiga, sobib tüdrukutele, kes alustavad retinooliga. Olen juba üle minemas tugevamatele kontsentratsioonidele.
Proovin esimest korda, olen väga rahul, ei ärrita, kleepuvustunnet pole. Soovitan 🤍
Õrn ja mitteärritav, ei kuivata nahka, konsistentsilt pigem rikkalik kui vesine.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.