Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 87
Tekstuur on väga meeldiv, justkui oleks see korraga nii geel kui ka kreem. Ma ei tunne seda pärast pealekandmist näol, aga vastutasuks on mu nahk pehme ja elastne. Pärast paari kasutuskorda ahenevad ka poorid ja nahk on siledam.
Mul on rasune nahk ja tavaliselt ei meeldi mulle kreemid, aga see on hädavajalik. Olen selle tootega väga rahul; see on minu teine tellimiskord. Kreem teeb oma nimele au – see ei kleepu kokku ega jäta rasket tunnet. Vastupidi – see on kerge ja tõhus. Soovitan seda.
Sellel on meeldiv tekstuur, imendub kiiresti ja ei jäta rasvast tunnet.
Mul oli Frudia mustika intensiivkreem ja mind paelus alati see, kui pehme mu nahk pärast selle pealekandmist tundus. Sellel Frudial on mati geelilaadne tekstuur, see hajub ülikergesti ja imendumise hetkel tunnen nahal tõelist värskust. Siis on see lihtsalt sile, ilma kleepuvuseta. On tõsi, et imendudes tunnen, nagu see õrnalt mu näopoore ahendaks, see ei pruugi mõnele inimesele sobida, aga mina lepin sellega, sest see täidab oma eesmärki. Õhtuti kannan tasakaalu saavutamiseks peale niisutavat kreemi.
Mulle meeldis, aga mul pole rasune nahk ja mõne aja pärast kuivatas see mind ära, aga tekstuur meeldis mulle.
Ostsin selle kreemi reisile kaasa. Minipakend on väga mugav ja üsna vastupidav, nii et seda sai kohvris kergesti kaasas kanda ilma, et see kahjustuks. Kreemil endal on kena matt viimistlus ja väga meeldiv viinamarjalõhn. Samuti ei ummistanud see mu aknele kalduva naha poore, mis on pluss.
Olen 50-aastane mees. Mul on kombineeritud nahk ja juba noorusest peale on mul olnud tõsine probleem näol esineva seborröaga, olen altid põletikele ja mul on ka tundlik nahk (hullult!). Selle sarja kosmeetikatoodetel on imeline õrn lõhn, uhke pakend, suurepärane toime ja mis kõige tähtsam – need on lahendanud minu pidevalt läikiva otsaesise ja nina probleemi! Olen rahul ja soovitan neid.
Mul on rasune, segatüüpi nahk ja kui ma nägin matti koostist, olin veidi mures, et see libiseb nahalt maha, aga see niisutab päris hästi ega jäta rasvast tunnet.
Mu nahk on rasune ja dehüdreerunud. Kartsin, et see geelkreem ei paku piisavalt niisutust, aga eksisin. See ei ole rasune ja nahk on pärast kasutamist toidetud, ei ole pingul tunnet. Soovitan seda.
lihtsalt fantastiline
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.