Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 64
Mul on vananev ja väga tundlik nahk, millel on alati niiskusepuudus ja mis ärritub väga kergesti. Geel sobib mulle ideaalselt. See pinguldab nahka endiselt veidi, aga mitte kriitiliselt. Lahe on see, et pärast nädalast kasutamist muutus nahk siidiseks, väga pehmeks ja meeldivaks puudutusele. Geel vahustub väga hästi, doseerimisel tuleb olla väga ettevaatlik, sest see on väga vedel ja seda on lihtne liiga palju välja pigistada.
Mulle meeldib see bränd. Mul on ka selle sarja toonik ja see on suurepärane. See on lõhnavaba ja õrn. See vahustub pärast kätega aktiveerimist.
Sobib kuivale nahale, ei kuivata, soovitan 👍🏼
Meeldiva toimega puhastusgeel, lõhnavaba, ei ärrita nahka, sobib ka kuivale nahale.
Geel on tõesti suurepärane. Sellel on spetsiifiline "lõhn", kuna see on lõhnatu. Alguses pidin sellega harjuma, aga pärast puhastamist on tunne hämmastav. Nahk on pehme, värske ja toonuses. See jääb kindlasti minu rutiini.
Nagu pealkiri ütleb, on see parim hommikune pesugeel, mida ma kunagi kasutanud olen. See jätab mulle puhta tunde, ilma et see tekitaks pinget või kuiva tunnet. See võib kõlada klišeena, aga ma tõesti ei jõua ära oodata, millal saan hommikul sellega oma nägu pesta. Mul on kuiv kuni segatüüpi nahk, mis on hormonaalse tasakaalutuse tõttu altid aknele, ja see hoiab mu naha tõesti puhtana. Olen praegu oma teise tuubi peal ja olen seda kasutanud umbes 6 kuud ning näen varasemaga võrreldes vahet.
Õrn puhastusgeel, puhastab nahka mõnusalt ja ei kuivata seda 🙂
Ostsin selle näopesuvahendi, kuna olin selle kohta häid arvustusi kuulnud. Olin sellest vaimustuses ja arvasin, et see on imerohi. Ei. See on keskmine veepõhine näopesuvahend. Baaslõhn on veidi imelik, mitte meeldiv, see ei jätnud mulle just kõige niisutatumat tunnet, pigem kergelt kokkutõmbavat tunnet ja ma ei kogenud selle kasutamise ajal mingeid positiivseid muutusi. Õnneks ei teinud see mingit kahju, mulle ei tekkinud selle kasutamisest näole ühtegi vistrikku, mu nahk ei ärritunud pärast, aga see ei veennud mind seda toodet uuesti ostma. Muidugi on see kasutajate lõikes erinev, mõnele see sobib ja teistele on paremaid alternatiive.
väga õrn, ei ärrita nahka, on vaja vaid natuke, ilma parfüümita... tõeliselt suurepärane
Meeldiv, kerge vahuga ja pärast pealekandmist hämmastav
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.