Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 10
Ostsin House of Hurist Sun Fluid Weightlessi, sest vajasin midagi, mis ei jätaks mu nahka raskeks ja läikivaks. Mul on rasune ja palju aknet tekitav nahk, seega see häirib mind ja minu nahatüübile ei sobi ka rutiinne päikesekaitsekreem, mis tundub raske ja jätab mu naha läikivaks. See päikesekaitsekreem vastas kõigile minu varasematele nõuetele. See ei jäta nahale valget kihti ja sobib suurepäraselt rasuse nahaga inimestele, sest jätab väga kuiva jume (ilma et näeks dehüdreerunud välja) ja ei tundu nahal raske (aitab akne puhul). Seetõttu soovitan seda soojalt! Kuigi hind pole just parim, pakub Ksistersi veebisait palju allahindlusi, nii et saate seda osta soodsama hinnaga, soovitan teil seda proovida. ☺️✨️ (sellel on ka hea pakend, ma lihtsalt soovin, et selle hinna eest oleks rohkem tooteid 😅) toodet on hea ka päeva jooksul meigi peale kanda!!
Olen kaks aastat kasutanud Beauty of Joseoni Relief Sun Aqua Fresh kreemi. Seganahalisena tahtsin proovida midagi veelgi mattimat. Pärast selle konkreetse päikesekaitsekreemi kasutamist võin öelda järgmist: 1. Pakend on üsna praktiline. 2. Tekstuur on õhuke, meenutab väga Beauty of Joseoni oma, aga neil on nahal mõned põhimõttelised erinevused. Beauty of Joseon on oma koostisosade tõttu palju niisutavam kui see. House of Hur aga ei kuivata nahka mingil moel. Viimistlusena on sellel sama tulemus kui Beauty of Joseonil. Erinevus, mida ma nägin, on see, et päeva lõpuks ei tee House of Hur mind nii õliseks kui Beauty of Joseon. Teine positiivne asi on see, et kuigi ma kandsin peale kaks paksu kihti, ei koorunud see maha. Beauty of Joseon aga koorub. See on ka lõhnatu. See ei tekitanud ärritust. Ainus negatiivne asi, mida ma öelda pean, on see, et enne pealekandmise alguses kuivamist tundsin ma väikest kipitust, aga mitte midagi muud. Soovitan seda.
Tõenäoliselt mitte minu jaoks.. esimesel kasutuskorral on see hea, aga pärast korduvat pealekandmist jätab see nahale kuiva ja puudrise efekti ning laguneb ka üsna palju. Ja meigi all ei näe see just kõige parem välja. Ma lähen tagasi beauty of joseoni juurde.
Mõnusalt kerge ja hea tekstuuriga, aga see kõrvetas mu silmi. Seda pole minuga kunagi varem ühegi teise nahahooldus-/meigitoote puhul juhtunud. Aga selle päikesekaitsekreemiga tekkis mul kohene reaktsioon ja nüüd on sellest väga raske lahti saada ning see kõrvetab palju. Alguses polnud ma kindel, kas see päikesekaitsekreem on põhjus, aga pärast mitmete tagasisidede lugemist sain teada, et ma pole kindlasti üksi. Nüüd on see rahulikum ja näeb palju parem välja, vaata pilti, aga ma ei tunne end ikka veel mugavalt.
Proovisin seda lauvärvi esimest korda, kuulsin palju häid arvustusi, aga see ei sobinud mulle päriselt. See näeb mu nahal ilus välja. Päeval ei ole mul sellest nahk rasune, aga kohe pärast pealekandmist silmad kipitavad kohutavalt. See kipitab isegi pärast näo pesemist. Võib-olla on see ainult minul nii tundlikud silmad, aga teiste lauvärvidega pole mul sellist probleemi olnud. Aga ma soovitan seda.
See on esimene selle brändi päikesekaitsekreem, mida olen proovinud, ja sellest on juba saanud üks mu lemmikuid! Sellel on kerge tekstuur, see ei jäta valget laik ja tundub nahal ülimõnus. Olen selle ametlikult lisanud oma kolme parima Korea päikesekaitsekreemiga toote hulka!
Väga hea päikesekaitsekreem näole!!!!! Imendub kergesti ja on kerge tekstuuriga. Sobib ideaalselt jumestuskreemi alla ja mis kõige tähtsam - ei ummista poore. Soovitan seda kõigile!!!!!
Tõesti top spf, absoluutselt kerge, imendub kiiresti nahka ja kuivab ka kiiresti. See ei jäta mind üldse rasvaseks ja sobib ka minu kuivemale nahale.
Absoluutselt parim SPF, mida proovinud olen. Sain oma esimese paki ja see on tõesti suurepärane. See sobib suurepäraselt aknele kalduvale ja tundlikule nahale, imendub eriti kiiresti. Kivi.
See on parim spf, mida ma siiani oma rasusele nahale proovinud olen. See on väga vedel, ei jäta seda valget kilet ja tungib koheselt nahka, ilma seda kaalumata. Nahk on niisutatud, ei läigi ja on mati viimistlusega, nagu viimaselt fotolt näha.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.