Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod




Arvustused – 3
Mul on selle toote suhtes segased tunded. Esimesel kasutamisel jättis see üsna valge laigu, aga see kaob, kui seda rohkem peale kanda. Siiski tundub see veidi rasvasem kui see, mida ma varem kasutasin. Üldiselt pole see halb, tuleb seda lihtsalt korralikult peale kanda.
Ostsin selle lihtsalt proovimiseks ja see, kas see tegelikult mu nahale sobib. Mõnus tekstuur, imendub nahka kergesti. Soovitan.
Kreem imendub väga hästi ega jäta rasvast jääki. Sellel on väga õrn ja värske lõhn.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.