Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod




Arvustused – 2
Suurepärane kreem – nagu piim. Niisutav. Paksem kreem, kuid kerge. Hea hind. Kasutan õhtul väikest kogust – ja hommikul ärgates on mu nahk särav.
Kreem on pehme, konsistentsilt nagu vedelamal kreemil. Mul on kombineeritud nahk, mis kipub rasuseks muutuma. See on parfüümitud, aga väga diskreetselt, muidu hajub nahal kiiresti. Keramiididega niisutajana on see hinna poolest kindlasti suurepärane, koguse ja hinna suhe on kindlasti suurepärane. Aga ma soovitaksin seda ilmselt pigem normaalsele ja kuivale nahale. Mitte rasusele nahale.. Ma kasutan seda ka endale ainult öökreemina.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.