Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 7
Ma pole kunagi varem sellise konsistentsiga kreemi kasutanud. See toimib hästi nii öösel kui ka päeval. Mu nahk on pärast nii pehme, sile ja unenäoline, see on kirjeldamatu!
Olen väga rahul. Superniisutav kreem ❤️
superkreem, väga rahul
Soovitan soojalt! Parim niisutav kreem!
see on minu lemmik päevakreem, see on suurepärase konsistentsiga ja jaotub suurepäraselt näole, see niisutab
Proovisin mini, nüüd saan lihtsalt täissuuruses võtta) Mul on rosaatsea niisutab hästi ja rahustab) minu üllatuseks) niisutab hästi ja püsib kaua) Ma ei oodanud, et see tõesti toimib) meeldiv
Kreem on kerge konsistentsiga, niisutab ja toidab nahka, ei lõhna, mul on tundlik nahk, kreem meeldib väga, kasutan hommikuti ja õhtuti, peale kasutamist on nahk pehme, olen rahul 🤍🌿🌸
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.