Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 23
Toode ei avaldanud mulle muljet, see pole nii hea kui toonik, mis on suurepärane, ja see toniseerib ka nahka. Samas kasutan seda kreemi ainult öösel, see on paks ja ei imendu kohe, aga on tõsi, et hommikul tundub mu nahk puhanum. Segasin mõlemad kihid kokku.
Armusin sellesse kreemi ja kogu Medipeeli kombucha tootesarja. Olen palju ebaõnnestunud katseid leida midagi, mis tõeliselt niisutaks mu nahka ilma ägenemisi tekitamata (mul on ekseem). See toode on hämmastav. On hämmastav, kuidas see niisutab ja rahustab pingul ja kuiva nahka. Valem on paks kreemgeel. Seda saab segada mis tahes vahekorras. Sellest tootest jätkub mulle kauaks. See on lihtsalt imeline. See andis mulle esimest korda aastate jooksul klaasnaha ja ma olen selle eest tänulik.
Kreem on imeline. See niisutab, toidab ja värskendab nahka hästi. Soovitan seda!
Kuna mul on kuiv nahk ja ma kasutan retinooli, siis ma jumaldan seda kreemi! See on imeline, uskumatult niisutav, ei ummista poore ja lõhn on taevalik! Ma segan mõlemat tekstuuri (natuke geeli, natuke kreemi), see on tõhus, hajub kergesti ja imendub kiiresti, jättes naha särama. Mul on ka selle sarja toonik ja ma arvan, et ostan ka seerumi, sest olen sellesse sarja täiesti armunud.
Ma armastan seda toodet. See niisutab mu nahka tõesti hästi ja imendub kiiresti!
Olen seda kreemi kolm korda kasutanud ja plaanin seda uuesti osta. See sobib mulle, rahustab nahka ja niisutab hästi kuival perioodil. Kreemil on kaks faasi, mis omavahel segunevad, lõhnatu ja kleepuv, meeldiv tekstuur, mis imendub nahka hästi. Lisaks on sellel tõhus koostis. 🤍
Mulle meeldib Medi-Peel ja ostan seda korduvalt, eriti see kreem on suurepärane. Mul on kuiv nahk koos rasuse laubaga, kreem on täiesti ideaalne ja sobib nii suveks kui ka talveks - saate valida, kas eelistate läbipaistvat emulsiooni või kreemi keskel või segada neid. Tavaliselt kasutan mõlema kombinatsiooni, alguses pärast pealekandmist tundub see veidi kleepuv, aga imendub kiiresti ja on tõesti meeldiv, nahk näeb välja puhanud, pehme. Tavaliselt kasutan seda päevakreemina, vahel ka öösel - kasutan seda rohkem ja see imendub ikkagi. Kui kaalute selle kasutamist, soovitan proovida.
Selle kreemi leiutas geenius. See niisutab imeliselt. Mulle meeldib võimalus koostisosi vastavalt vajadusele kombineerida. Kreem on kerge ja jätab särava efekti. See ei ärrita nahka mingil moel ja jätab selle meeldivalt pehmeks. Ostan kindlasti uuesti ❤️
Väga hea toode, ei tekita ärritust, niisutab väga hästi! Kasutan seda öösel ja see niisutab ikka veel ja teeb naha hommikuks pehmeks.
Olin konsistentsist tõeliselt üllatunud. Kõik saavad seda kasutada just nii, nagu soovivad, kuna sellel on geeljas konsistents, mis sobib ideaalselt hommikuseks nahahoolduseks ja meigi alla kandmiseks, ning kreemjasem ja ümbritsevam koostis öiseks kasutamiseks või kui nahk vajab rikkalikumat niisutust. See on lõhnavaba, mis on minu jaoks tohutu pluss. See annab nahale õrna sära, ei ole kleepuv ja ma ei märka seda oma nahal isegi.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.