Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod



Arvustused – 2
Ohh, see kreem meeldib mulle väga! Mul on kombineeritud nahk, millel on kalduvus aknele, aga ma kasutan palju toimeaineid ja lisaks oma vanusele hakkab mu nahk lihtsalt nõudma toitvamaid asju ja see ongi see, mis on. Sellel on huvitav tekstuur, kohe pärast pealekandmist tundus see õline, aga kui seda "puudrina" laiali ajada, siis pole seda üldse tunda, vaid õhuke kiht katsudes(?), seega on tunne, nagu kannaksin peale paksemat kreemi, mida ma otsisingi, ja see on ka kerge. Tõeliselt hea kraam. Väikesest kogusest piisab, seega kestab see suhteliselt kaua. Ja koostis? Tere, täis ilusaid asju. Suveks valin ilmselt midagi veelgi kergemat, aga talveks tulen selle juurde kindlasti tagasi.
Sellest ajast peale, kui ma hakkasin Korea tooteid proovima, pole miski sellele kreemile vastu. See niisutab nahka kleepuvaks või õliseks jätmata.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.