Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.







Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 20
Ma jumaldan seda silmakreemi! See on ülikerge, niisutab sügavuti silmaaluseid piirkondi ja jätab naha uskumatult siledaks ja pehmeks. Kuna see on lõhnavaba, on see üliõrn ega ärrita silmi üldse. Minu silmaümbrus tundub palju rahulikum ja taastatum. Soovitan seda väga, aitäh, Ksisters!
Ideaalne toode minu tundlikule nahale. :)
Väga kerge kreem, mis ei raskenda õrna silmaümbruse nahka. See silub ja annab sära.
Olen seda silmakreemi juba paar nädalat kasutanud. See sobib ideaalselt tundlikule silmaümbrusele, ei kipita ja niisutab õrna silmaümbrust mõnusalt. See on lõhnavaba, pehme tekstuuriga ja sobib suurepäraselt meigi alla. Soovitan seda!
Väga meeldiva tundega ja tõhus silmakreem. Vahel pigistan seda liiga palju välja, aga ma oskan umbes aimata, kui palju mu nahk tegelikult vajab. Seda on väga lihtne nahka masseerida ja see ei tee seda pingul. Võin seda ainult soovitada.
Mul on väga tundlik nahk, eriti silmad. Ma harva talun ühtegi kreemi või meiki. Aga see kreem on suurepärane, väga niisutav ja mu silmad ei kipita üldse. Ma ostan seda kindlasti edasi.
Toode on minu arvates ebaefektiivne; see kipitab pealekandmisel veidi... Olen oma ostuga pettunud.
Mõnus kreem. Kerge, ei libise. Meeldiv puudutusele. Ei kõrveta.
Ma pöördun tihti selle brändi erinevate kosmeetikatoodete juurde tagasi; need sobivad ideaalselt minu üsna kuivale ja tundlikule nahale. Olen varem silmakreemi kasutanud, aga see on tumerohelises pudelis olevast sarjast. Seekord proovin seda ja see toimib sama hästi.
Olen seda kreemi kasutanud vaid nädala, aga olen väga rahul. See on õrn, niisutav, lõhnavaba ja imendub kiiresti.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.