Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.








Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 67
Ükski käsimüügis olev kreem pole veel mu atoopilist dermatiiti silmade all vähendanud – ostsin selle, sest tahtsin hommikuti silmade all olevat turset vähendada ja milline positiivne üllatus!
Olen kreemi juba mitu nädalat kasutanud ja otsustasin arvustuse kirjutada alles pärast kasutamist, mitte kohe pärast kättesaamist. Kreem on kerge, meeldiva tekstuuriga ja lõhnatu, mis on oluline tundlikele inimestele. See sobib minu tundlikule nahale, kasutan seda nii päeva- kui ka ööhoolduses, see niisutab ja värskendab hästi. Arvan, et ülimalt märgatava efekti saavutamiseks piisab mitme nädala pikkusest kasutamisest, vajalik on pikaajaline kasutamine. Praegu olen ostuga rahul. Ostsin selle koos selle sarja kreemiga, mulle väga meeldib nende toodete kombinatsioon hoolduses.
Väga hea. See jätab mu silmaümbruse pehmeks ja hästi niisutatuks.
Tellisin selle silmakreemi esimest korda ja pean ütlema, et ma armastan seda! 🫶🏻 Väga hea, niisutab, ei ärrita silmi (ei kipita), hajub väga hästi ja imendub kiiresti. Mõne päeva pärast hakkab silmaümbrus värskema ja niisutatuma välja nägema. Silmad ei näe väsinud välja ja suurepärane on see, et kreemi pole vaja palju, kui seda hästi hajutada. Hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane. Soovitan seda toodet soojalt! 💯
Väga hea kreem, mu partnerile meeldib seda ka kasutada. Väikesest kogusest piisab, seega tuubist jätkub kauaks. Lõhn on väga meeldiv, aga minu jaoks mitte liiga häiriv.
Suurepärane niisutav silmakreem, üks väheseid, mis õrnade silmade puhul ei ärrita ega ärrita.
See silmakreem imendub väga kergesti ning on kerge ja mitterasvase konsistentsiga. Soovitan kanda peale väiksemat kogust, sest isegi väike kogus on antud juhul piisav niisutuseks. Kreem ei pudene ega ärrita isegi tundlikku nahka. Sellel on väga õrn ja meeldiv lõhn.
Hea kvaliteet, soovitan
See on teine kord, kui ma seda kreemi kasutan. See sobib suurepäraselt nii alumistele kui ka ülemistele silmalaugudele. Mul on silmaümbruses üsna kuiv nahk ja ma olen sellega väga rahul. Soovitan seda soojalt.
Mulle meeldib selle silmakreemi lõhn. Sellel on kerge ja värske tekstuur, mis hellitab silmaümbrust. See ei ärrita ega raskenda nahka ning imendub kergesti.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.