Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Arvustused – 2
Kreem on suhteliselt tugeva SPF-iga. Pärast nädalast kasutamist pole see seni poore ummistanud, aga see on uskumatult valge – rohkem peale kandes näed välja nagu kummitus. Positiivne on see, et see ei kortsu ja näeb üsna hea välja meigi ja peenema meigi, näiteks BB-kreemide all. Ma ilmselt ei osta seda uuesti, aga kasutan selle ära, kui see enam poore ei ummista, mis on nii raske konsistentsi puhul võimalik. Väiksema koguse pealekandmisest piisab.
See päikesekaitsekreem on ideaalne! See tundub nahal väga kerge ja imendub täielikult kohe. Olen tekstuuriga väga rahul!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.