Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 155
Otsustasin esimest korda hakata näokreeme kasutama ja blokeerisin kõik arvustustega ressursid, valisin selle ja ostsin miniatuurse. See meeldis mulle nii väga, et ostsin suurema koguse. See ei voola maha, niisutab hästi, esimesed paar minutit kleepub (mis on loogiline) ja seejärel pole seda nahal üldse tunda, kuigi see on üsna tihe. Nahareaktsioone lööbe või muu sellise näol ei tekkinud. Suure kreemi komplektis oli kena lusikas, et see sõrmedega purki ei satuks, mis on ka väga lahe🔥
Niisutab imeliselt
Hea kreem, niisutab nahka hästi, tellin kindlasti veel!
Tõeliselt hea ja niisutav kreem!! Kui su nahk januneb, on see just see õige. Olen seda juba mõned päevad kasutanud ja ainult õhtuse rutiini osana ning ärgates on mu nahk tõesti pehme. Pole peente joonte osas mingit vahet näinud, aga võib-olla on see veel liiga vara. Kreemiga oli kaasas väike spaatliga, seega pole vaja käsi purki panna. Mulle meeldis see detail väga.
See on parim kreem, mida ma kunagi kasutanud olen. See niisutab mu nahka imeliselt. Tellisin juba teist purki.👌👌👌
See on minu järgmine pakett, mille tellisin Kristersist❤️ akne, kombineeritud ja kuiva naha, musthave'i jaoks🫶
Panin seda öösel peale ja ärkasin hommikul paistes. See ei lakanud terve päeva. Allergiline reaktsioon või mitte. See on kõige halvem kreem, mida ma kunagi proovinud olen.
Soovitan, see on suurepärane kreem.
Suurepärane kreem, soovitan
Ostsin selle toote ja nüüd on mu nahk tõeliselt niisutatud. Mul on kahjustatud nahabarjäär ja seni pole miski suutnud seda piisavalt niisutada, eriti mõnes piirkonnas, kus ma olin kuiv. Pärast selle kreemi kasutamist tundub mu nahk täiesti sile ja hästi toidetud. Konsistents on hämmastav. Soovitan seda soojalt!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.