Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod








Arvustused – 4
See on väga hea toonik meeldiva lõhnaga. See niisutab väga hästi ja imendub kiiresti. Minu ainus kaebus on pealekandmismeetod. Viimasel ajal olen eelistanud kasutada toonikupihustit, aga see on isiklik eelistus ega mõjuta toote kvaliteeti.
See toonik on tõesti oma hinda väärt! See ei tee mind rasvaseks, vaid annab mu nahale hommikul tõeliselt kena välimuse! Suur pakend on lihtsalt fantastiline!
Tooneril on väga meeldiv tekstuur ja õrn tsitruselõhn. Minu arvates sobib see pigem normaalsele või kombineeritud nahale, kuivale nahale pole see piisavalt niisutav.
Tooner töötas suurepäraselt. Jume on säravam ja niisutatud.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.