Mulle meeldib see!Olen 35-aastane ja mul on väga õhuke ja tundlik nahk ning kasutasin seda oma esimese hommikuse rutiinse sammuna. Kui tahad tunda end pringimana, pinguldatumana ja säravamana nagu Korea mõjutLoe rohkem
Peptide Tox Bor kreemMinu lemmikkreem! Kasutan seda koos Ampull-seerum näole Peptide-Tox Bor ampulliga. See sobib mulle ideaalselt, kuna mul on kombineeritud nahk. Soovitan seda!
Olen selle tootega rahul!Tellisin selle kreemi just tavaliseks niisutajaks. Aga kui ma seda kasutama hakkasin, tunnistasin, et see on parim, mida ma kunagi kasutanud olen. Tekstuur on geeljas ja väga meeldiv. See imLoe rohkem
minu muljedToode on imeline. Pärast pealekandmist muutub tekstuur ja mullitav reaktsioon tihedamaks ning kreemi edasist pealekandmist pole vaja. Minu naha seisund paranes nädalaga. Jätkan selle kasutamLoe rohkem
Anua õliToode oli näo puhastamiseks hea, kuid mingit erilist muutust ma ei näinud. Veega loputades muutus toode piimjaks ning nägu ei jäänud õline. Peale pesu oli nägu mõnusalt pehme ja siidine. 8/1Loe rohkem
Mulle meeldib see!Olen 35-aastane ja mul on väga õhuke ja tundlik nahk ning kasutasin seda oma esimese hommikuse rutiinse sammuna. Kui tahad tunda end pringimana, pinguldatumana ja säravamana nagu Korea mõjutLoe rohkem