Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 41
Ostsin selle dehüdreeritud nahale. See on minu jaoks liiga raske ja täidlane. Kasutan seda ainult öösel ja isegi siis on see õhuke, aga kevad/suveperioodil tundub, et seda on palju. Siiski on tõsi, et see ei teinud mu tundlikule nahale haiget ja niisutab suurepäraselt. Talvel meeldib see mulle ilmselt rohkem ja kui ma oleksin seda siis hinnanud, oleksin andnud 5 tärni.
See on hästi niisutav, paks ja rikkalik; ma kasutan seda öösel. Lisaks on see suur pakend.
Soovitan, imendub kiiresti ja on väga tõhus.
Kreem Suurepärane kreem, niisutab ja toidab nahka väga hästi. Kasutan seda hommikul ja õhtul. See on üsna paks, aga mul on kuiv nahk, seega sobib see mulle ideaalselt. Võib-olla suvel kasutan seda ainult õhtul.
Kreem teeb oma tööd hästi, kuigi ma ei soovitaks seda kahjustatud nahaga inimestele, sest see kipitab.
Soovitan kreemi, olen juba kolmanda pudeli peal, kreemi konsistents sobib mulle suurepäraselt, mu nahk on niisutatud, kreem imendub kiiresti ja seda pole nahal tunda, see toimib minu nahal suurepäraselt, kasutan seda nii päeval kui öösel.
Olen seda mitu korda ostnud, ostan seda kreemi igal talvel. Tunne pealekandmisel on eksimatu, ma ei koge seda ühegi teise kreemiga. See on paks, aga samas siidine, ma ei saa aru, kuidas see võimalik on. Mul on kombineeritud, veidi kuivem ja punetav nahk. See rahustab ja niisutab mu nahka, aga hoopis teisel tasemel kui teised kreemid.
Mu nahk on viimasel ajal olnud äärmiselt reageeriv ja dehüdreeritud ning see kreem on täpselt see, mida vajasin. See niisutab, toidab ja rahustab nahka. Soovitan seda soojalt.
Alustuseks tahan öelda, et kolm tärni on AINULT toote eest, kohaletoimetamine väärib aga viit tärni, kuna see saabus ideaalses seisukorras ja õigeaegselt. Tahtsin seda toodet nii väga armastada, aga kahjuks avastasin end, et üritan selle lihtsalt ära kasutada, kuna ma ei taha sellele kulutatud raha raisata. Sellel on mitu probleemi (konteksti mõttes on mul kombineeritud nahk, mis on pigem kuivem ja ekseemile kalduv). Esiteks võtab selle imendumine igavesti aega, seega kui mul on kiirustamine, siis ma ei haara seda kunagi. Ja teiseks võib see tunduda niisutav, aga olen seda umbes kaks kuud kasutanud ja leian, et see jätab vaid illusiooni naha niisutamisest, aga pikaajalisel kasutamisel pole see tegelikult nii niisutav. Ostsin selle ühe oma teise niisutaja (Illiyoon ceramide ato kreemi, mida ma väga tahaksin, kui ksisters seda ka müüks 🙏) asemele, mida tol ajal polnud saadaval, ja mu nahk oli tõesti kuiv, seega palvetasin, et see toimiks, aga kahjuks see minu puhul ei toiminud.
Võrdleksin seda Illyoon ato kreemiga. See lukustab niiskuse nahas hästi, kuigi on raskem, ei jäta rasvast jääki, nahk on pärast kasutamist niisutatud ja pehme. See sobib ideaalselt niisutavate seerumite "lukustamiseks".
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.