Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod







Arvustused – 4
Minu jaoks tõeline SFP. Varem tundsin teiste kaubamärkidega, et mu nahk higistab. Sellega aga tunnen end mugavalt, see imendub hästi ja kuigi mul tekib vahel lööbeid, pole selle SFP puhul see üldse probleem, see ei ärrita neid. Soovitan seda ❤️
Kreem on nahal väga kerge ja niisutab hästi, näeb meigi all hea välja, ei kipita silmi ega süvenda aknet. Ma tean, et tulen veel tagasi :)
Ostsin selle kreemi paar aastat tagasi Lõuna-Koreast ja armusin sellesse kohe. Mul on aknele kalduv nahk ja kasutan retinoide, seega pean end pidevalt päikese eest kaitsma. Päevakreemi SPF-iga leidmine, mis oleks minu nahal piisavalt meeldiv ega halvendaks selle seisundit, polnud mul lihtne. Sellest ajast peale, kui ma selle ära kasutasin (see kestis üle poole aasta, pole vaja suurt kogust peale kanda, see on paks), olen otsinud asendust, kuid miski pole sellele päris võrdset leidnud. See on meeldiv, ei ole rasvane ja jätab loomulikult kerge tunde, see ei raskenda nahka. Kahjuks mul selle kreemi keemilise versiooniga sellist kogemust polnud, pärast seda tekkis mul päeva jooksul akne. Mul on hea meel, et see on nüüd lõpuks Tšehhi turul, ma igatsesin seda :) Fotodelt on näha, et see jätab alguses kerge valge kihi (see on mineraalsete SPF-kreemide puhul normaalne), kuid seejärel imendub see hästi. Ma kasutan seda kerge meigi all ja mu nahk on isegi mõne tunni pärast mõnusalt niisutatud, kuid ilma rasvase kihita.
Mul on õrn nahk, mis kipub ummistuma ja kahjuks on mul ka melaasma. Seega on mul päikesekaitsekreemi suhtes väga kõrged ootused; olen proovinud paljusid (sh apteegibrände) ja see tundub olevat minu ideaalne. Kreem on väga kerge. Muidugi mineraalkreemina tundub see alguses veidi valge ja imendub kauem, aga sellele tuleb lihtsalt rohkem aega anda (näitasin seda viimasel fotol, kus kreem on pärast põhjalikku hajutamist ja imendumist). See sobib meigiga väga hästi; miski ei kortsu ega läigi. Mis kõige tähtsam, on suve kõrgpunkt ja mulle pole veel uusi vistrikke tekkinud! Seega praegu jään selle juurde mõnda aega ja võib-olla proovin ka õrna tooniga versiooni.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.