Rohkem kui rahulOtsisin aselaiinhappe seerumit, sest mu dermatoloog soovitas mul seda kasutada ebaühtlase nahatooni jaoks ja ütles, et AHA asemel on parem kasutada BHA-d, kuna mul on tundlik nahk. Siis ma sLoe rohkem
Anua seerumSeerum on hea, kuid midagi erilist see mu nahaga ei teinud. Jääb pisut kleepuv. Mul on olnud ka odavamaid ja tõhusamaid seerumeid kui see, aga ka see parandas mu nahka pisut, kuid kahjuks miLoe rohkem
Rohkem kui rahulOtsisin aselaiinhappe seerumit, sest mu dermatoloog soovitas mul seda kasutada ebaühtlase nahatooni jaoks ja ütles, et AHA asemel on parem kasutada BHA-d, kuna mul on tundlik nahk. Siis ma sLoe rohkem