Parim mask üldse+ See on parim mask, mida ma kunagi kasutanud olen. See on kreemjas koostis, millel on imeline lõhn ja õrnad koorivad graanulid. See ei kuivata ega pingulda nahka peal olles – see püsib koguLoe rohkem
Olen selle tootega rahul!Tellisin selle kreemi just tavaliseks niisutajaks. Aga kui ma seda kasutama hakkasin, tunnistasin, et see on parim, mida ma kunagi kasutanud olen. Tekstuur on geeljas ja väga meeldiv. See imLoe rohkem
Parim mask üldse+ See on parim mask, mida ma kunagi kasutanud olen. See on kreemjas koostis, millel on imeline lõhn ja õrnad koorivad graanulid. See ei kuivata ega pingulda nahka peal olles – see püsib koguLoe rohkem
Olen selle tootega rahul!Tellisin selle kreemi just tavaliseks niisutajaks. Aga kui ma seda kasutama hakkasin, tunnistasin, et see on parim, mida ma kunagi kasutanud olen. Tekstuur on geeljas ja väga meeldiv. See imLoe rohkem
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.