MedicubeVäga mõnus öömask. Magasin sellega terve öö, mask jäi ilusti näol, hommikul oli ilus, niisutatud näonahk. Seda oli väga kerge peale kanda ja maha võtta, kuid tuleb ettevaatlikult panna sinnaLoe rohkem
Niisutav värskusSeda ei kulu üldse palju, samas kui tahad "maski" teha, siis on see täiesti võimalik. Suhteliselt kleepuv, aga mitte kauaks. Jätab klaasnaha efekti. Kui sa pole selle tekstuuriga tuttav, siiLoe rohkem
Anua seerumSeerum on hea, kuid midagi erilist see mu nahaga ei teinud. Jääb pisut kleepuv. Mul on olnud ka odavamaid ja tõhusamaid seerumeid kui see, aga ka see parandas mu nahka pisut, kuid kahjuks miLoe rohkem