MU MUSTPEAD ON TULNUD VÄLJA PÄRAST MITU KORDA KASUTAMISTSee ei ummista ja SUPPERR, mul vahel raske leida head puhastust aga see on perfektne ja ostan uuesti! :) olen vagaaa rahul
See on pomm!Väga rahul, ostan seda juba teist korda.
Naha seisund on muutunud siledamaks, olin juba varem mures sügava kortsu pärast oma otsaesisel, aga pärast kuuajalist kasutamist muutus see palju väLoe rohkem
MU MUSTPEAD ON TULNUD VÄLJA PÄRAST MITU KORDA KASUTAMISTSee ei ummista ja SUPPERR, mul vahel raske leida head puhastust aga see on perfektne ja ostan uuesti! :) olen vagaaa rahul
See on pomm!Väga rahul, ostan seda juba teist korda.
Naha seisund on muutunud siledamaks, olin juba varem mures sügava kortsu pärast oma otsaesisel, aga pärast kuuajalist kasutamist muutus see palju väLoe rohkem
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.