Parim päikesekaitsekreem üldseSellest päikesekaitsekreemi kasutamisest on möödunud üle 6 kuu ja ma lihtsalt ei kavatse seda muuta. See on äärmiselt kerge, tundub nahal siidiselt sile, ei süvenda mu aknet, koostisainete lLoe rohkem
Olen selle tootega rahul!Tellisin selle kreemi just tavaliseks niisutajaks. Aga kui ma seda kasutama hakkasin, tunnistasin, et see on parim, mida ma kunagi kasutanud olen. Tekstuur on geeljas ja väga meeldiv. See imLoe rohkem
Väike, aga tõhusMärkasin, et mu silmaalune nahk hakkas õhenema ja leidsin väga tõhusa lahenduse tumedate ringide ja peente joonte eemaldamiseks! Olen seda toodet kasutanud 3 kuud ja näen suurt paranemist. SLoe rohkem
Päris heaOlin selle õlipuhastusvahendi peaaegu läbi kasutanud, seega saan ausa arvustuse anda. Märkuseks olgu öeldud, et mul on tundlik kombineeritud nahk. Puhastusvahend ei ärritanud nahka, tekitas Loe rohkem
Anua õliToode oli näo puhastamiseks hea, kuid mingit erilist muutust ma ei näinud. Veega loputades muutus toode piimjaks ning nägu ei jäänud õline. Peale pesu oli nägu mõnusalt pehme ja siidine. 8/1Loe rohkem
Mõnus kerge kreemSain toote ostuga kingituseks: Üldiselt on mul väga tundlik nahk ja paljud (eriti rasked) kreemid näole ei sobi, aga see kreem on väga kerge ja mõnus. Imendub nahka kiiresti ja ei jäta rasvaLoe rohkem
Parim päikesekaitsekreem üldseSellest päikesekaitsekreemi kasutamisest on möödunud üle 6 kuu ja ma lihtsalt ei kavatse seda muuta. See on äärmiselt kerge, tundub nahal siidiselt sile, ei süvenda mu aknet, koostisainete lLoe rohkem
Olen selle tootega rahul!Tellisin selle kreemi just tavaliseks niisutajaks. Aga kui ma seda kasutama hakkasin, tunnistasin, et see on parim, mida ma kunagi kasutanud olen. Tekstuur on geeljas ja väga meeldiv. See imLoe rohkem
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.