Väga hea hinna ja kvaliteedi suheKreem tuleb väga suures purgis, mina kasutan seda põhiliselt näonahal, seega peaks seda jätkuma kauaks. Mul on väga kuiv ja üsna tundlik nahk ja see kreem sobib mulle suvisel ajal ideaalseltLoe rohkem
Olen selle tootega rahul!Tellisin selle kreemi just tavaliseks niisutajaks. Aga kui ma seda kasutama hakkasin, tunnistasin, et see on parim, mida ma kunagi kasutanud olen. Tekstuur on geeljas ja väga meeldiv. See imLoe rohkem
Väga hea hinna ja kvaliteedi suheKreem tuleb väga suures purgis, mina kasutan seda põhiliselt näonahal, seega peaks seda jätkuma kauaks. Mul on väga kuiv ja üsna tundlik nahk ja see kreem sobib mulle suvisel ajal ideaalseltLoe rohkem
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.