Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod



Arvustused – 1
Ma kannan peene ja peene aplikaatori täpselt sinna, kuhu vaja, sealhulgas kortsudele ja silmaalustele. Kreem on alguses jäik, aga väikesest kogusest piisab ja see hajub kaunilt ja sametiselt, kuni kaob täielikult. Sellel pole läikivat viimistlust, aga see on piisavalt rikkalik, ei õhuke ega raske. Tunnen end sellega luksuslikumana kui enamik Korea geel-kreemkreeme. Muidugi kasutan selle all ka toonikut, essentsi või seerumit. Mul on küps nahk vanuses 50+. See on ökonoomne ja kvaliteetne.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.