Maailma parim mask See on on lihtsalt mega mask.Parim,mis ma kunagi olen kasutanud.Ausalt.Nahk on pringim,poorid väiksemad ja nahk särab.Mina hoian seda peal 40 minutit,sest mulle on niimodi soovitatatud.KindlLoe rohkem
Peptide Tox Bor kreemMinu lemmikkreem! Kasutan seda koos Ampull-seerum näole Peptide-Tox Bor ampulliga. See sobib mulle ideaalselt, kuna mul on kombineeritud nahk. Soovitan seda!
minu muljedToode on imeline. Pärast pealekandmist muutub tekstuur ja mullitav reaktsioon tihedamaks ning kreemi edasist pealekandmist pole vaja. Minu naha seisund paranes nädalaga. Jätkan selle kasutamLoe rohkem
Maailma parim mask See on on lihtsalt mega mask.Parim,mis ma kunagi olen kasutanud.Ausalt.Nahk on pringim,poorid väiksemad ja nahk särab.Mina hoian seda peal 40 minutit,sest mulle on niimodi soovitatatud.KindlLoe rohkem