Peptide Tox Bor kreemMinu lemmikkreem! Kasutan seda koos Ampull-seerum näole Peptide-Tox Bor ampulliga. See sobib mulle ideaalselt, kuna mul on kombineeritud nahk. Soovitan seda!
Suurepärane kreem Parim toitva toimega kreem, mida ma olen proovinud. Seda on kerge kanda ning see jätab naha kauaks toidetud ja niisutatud tunde. Arvan, et see ei sobi rasusele ega segatüüpi nahale, sest selLoe rohkem
Minu lemmik silmakreemVäga meeldiva konsistentsi ja tundega kreem – just see, mida ma kaua otsisin. Jätab nahale kauaks täidlase ja niisutatud tunde, kuid ei põhjusta turset. Kasutan seda hommikul ja õhtul. SamutLoe rohkem
minu muljedToode on imeline. Pärast pealekandmist muutub tekstuur ja mullitav reaktsioon tihedamaks ning kreemi edasist pealekandmist pole vaja. Minu naha seisund paranes nädalaga. Jätkan selle kasutamLoe rohkem