Tule selle juurde tagasiVäga värskendav, võib liiga palju pannes olla veidi kleepuv. See ei põhjusta kuivust. Tegelikult aitab akne ja aeg-ajalt vistrike vastu. Mu nahk läks sellega paremaks, seega tulen ikka ja jäLoe rohkem
SoovitanOstsin tuttava soovituse järgi. See on minu esimene tooner ning jäin sellega väga rahule. Tekstuur on kerge ning imendub kiiresti, jättes naha värskeks ja niisutatuks. Muuhulgas mulle meeldiLoe rohkem
Tule selle juurde tagasiVäga värskendav, võib liiga palju pannes olla veidi kleepuv. See ei põhjusta kuivust. Tegelikult aitab akne ja aeg-ajalt vistrike vastu. Mu nahk läks sellega paremaks, seega tulen ikka ja jäLoe rohkem