Anua õliToode oli näo puhastamiseks hea, kuid mingit erilist muutust ma ei näinud. Veega loputades muutus toode piimjaks ning nägu ei jäänud õline. Peale pesu oli nägu mõnusalt pehme ja siidine. 8/1Loe rohkem
See on pomm!Väga rahul, ostan seda juba teist korda.
Naha seisund on muutunud siledamaks, olin juba varem mures sügava kortsu pärast oma otsaesisel, aga pärast kuuajalist kasutamist muutus see palju väLoe rohkem
Anua õliToode oli näo puhastamiseks hea, kuid mingit erilist muutust ma ei näinud. Veega loputades muutus toode piimjaks ning nägu ei jäänud õline. Peale pesu oli nägu mõnusalt pehme ja siidine. 8/1Loe rohkem