Mulle meeldib see!Olen 35-aastane ja mul on väga õhuke ja tundlik nahk ning kasutasin seda oma esimese hommikuse rutiinse sammuna. Kui tahad tunda end pringimana, pinguldatumana ja säravamana nagu Korea mõjutLoe rohkem
See on pomm!Väga rahul, ostan seda juba teist korda.
Naha seisund on muutunud siledamaks, olin juba varem mures sügava kortsu pärast oma otsaesisel, aga pärast kuuajalist kasutamist muutus see palju väLoe rohkem
Olen selle tootega rahul!Tellisin selle kreemi just tavaliseks niisutajaks. Aga kui ma seda kasutama hakkasin, tunnistasin, et see on parim, mida ma kunagi kasutanud olen. Tekstuur on geeljas ja väga meeldiv. See imLoe rohkem
Niisutav värskusSeda ei kulu üldse palju, samas kui tahad "maski" teha, siis on see täiesti võimalik. Suhteliselt kleepuv, aga mitte kauaks. Jätab klaasnaha efekti. Kui sa pole selle tekstuuriga tuttav, siiLoe rohkem
Anua õliToode oli näo puhastamiseks hea, kuid mingit erilist muutust ma ei näinud. Veega loputades muutus toode piimjaks ning nägu ei jäänud õline. Peale pesu oli nägu mõnusalt pehme ja siidine. 8/1Loe rohkem
Mulle meeldib see!Olen 35-aastane ja mul on väga õhuke ja tundlik nahk ning kasutasin seda oma esimese hommikuse rutiinse sammuna. Kui tahad tunda end pringimana, pinguldatumana ja säravamana nagu Korea mõjutLoe rohkem