Mulle meeldib see!Olen 35-aastane ja mul on väga õhuke ja tundlik nahk ning kasutasin seda oma esimese hommikuse rutiinse sammuna. Kui tahad tunda end pringimana, pinguldatumana ja säravamana nagu Korea mõjutLoe rohkem
Olen selle tootega rahul!Tellisin selle kreemi just tavaliseks niisutajaks. Aga kui ma seda kasutama hakkasin, tunnistasin, et see on parim, mida ma kunagi kasutanud olen. Tekstuur on geeljas ja väga meeldiv. See imLoe rohkem
Mulle meeldib see!Olen 35-aastane ja mul on väga õhuke ja tundlik nahk ning kasutasin seda oma esimese hommikuse rutiinse sammuna. Kui tahad tunda end pringimana, pinguldatumana ja säravamana nagu Korea mõjutLoe rohkem