Maailma parim mask See on on lihtsalt mega mask.Parim,mis ma kunagi olen kasutanud.Ausalt.Nahk on pringim,poorid väiksemad ja nahk särab.Mina hoian seda peal 40 minutit,sest mulle on niimodi soovitatatud.KindlLoe rohkem
ImelineOlen seda toonikut juba mitu nädalat kasutanud ja olen tulemustega väga rahul. Toonikul on meeldiv, tagasihoidlik aroom ja kerge tekstuur, see imendub kiiresti ega jäta kleepuvat tunnet. PärLoe rohkem
Maailma parim mask See on on lihtsalt mega mask.Parim,mis ma kunagi olen kasutanud.Ausalt.Nahk on pringim,poorid väiksemad ja nahk särab.Mina hoian seda peal 40 minutit,sest mulle on niimodi soovitatatud.KindlLoe rohkem
ImelineOlen seda toonikut juba mitu nädalat kasutanud ja olen tulemustega väga rahul. Toonikul on meeldiv, tagasihoidlik aroom ja kerge tekstuur, see imendub kiiresti ega jäta kleepuvat tunnet. PärLoe rohkem
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.