Soovitan kõikidel proovidaWow! Olen proovinud väga-väga paljusid puhastusvahte ning üldiselt jätavad need mu näole mingi imeliku kihi või siis hoopis kuivatavad liigselt.
Mul on kombineeritud ja pigem õline nahk, misLoe rohkem
Olen selle tootega rahul!Tellisin selle kreemi just tavaliseks niisutajaks. Aga kui ma seda kasutama hakkasin, tunnistasin, et see on parim, mida ma kunagi kasutanud olen. Tekstuur on geeljas ja väga meeldiv. See imLoe rohkem
Anua õliToode oli näo puhastamiseks hea, kuid mingit erilist muutust ma ei näinud. Veega loputades muutus toode piimjaks ning nägu ei jäänud õline. Peale pesu oli nägu mõnusalt pehme ja siidine. 8/1Loe rohkem
Soovitan kõikidel proovidaWow! Olen proovinud väga-väga paljusid puhastusvahte ning üldiselt jätavad need mu näole mingi imeliku kihi või siis hoopis kuivatavad liigselt.
Mul on kombineeritud ja pigem õline nahk, misLoe rohkem