UV-kaitseMa ARMASTAN seda toodet. Ostsin just oma teise. Tavaliselt muudavad UV-kaitsed mu naha rasuseks. Aga see niisutab nahka ja teeb selle tõeliselt ilusaks. Kasutan lõpetuseks ka SPF-iga BB-kreeLoe rohkem
Kreem on suurepärane. Olen proovinud peaaegu kõiki nende kreemide lõhnu. Kaktusega kreemist sai minu lemmik.Mulle meeldib suurus väga, panin selle oma käekotti ja nii saab alati oma vedelikutarbimist värskendada ❤️
UV-kaitseMa ARMASTAN seda toodet. Ostsin just oma teise. Tavaliselt muudavad UV-kaitsed mu naha rasuseks. Aga see niisutab nahka ja teeb selle tõeliselt ilusaks. Kasutan lõpetuseks ka SPF-iga BB-kreeLoe rohkem