See on pomm!Väga rahul, ostan seda juba teist korda.
Naha seisund on muutunud siledamaks, olin juba varem mures sügava kortsu pärast oma otsaesisel, aga pärast kuuajalist kasutamist muutus see palju väLoe rohkem
ImelineOlen seda toonikut juba mitu nädalat kasutanud ja olen tulemustega väga rahul. Toonikul on meeldiv, tagasihoidlik aroom ja kerge tekstuur, see imendub kiiresti ega jäta kleepuvat tunnet. PärLoe rohkem
Niisutav värskusSeda ei kulu üldse palju, samas kui tahad "maski" teha, siis on see täiesti võimalik. Suhteliselt kleepuv, aga mitte kauaks. Jätab klaasnaha efekti. Kui sa pole selle tekstuuriga tuttav, siiLoe rohkem
Anua õliToode oli näo puhastamiseks hea, kuid mingit erilist muutust ma ei näinud. Veega loputades muutus toode piimjaks ning nägu ei jäänud õline. Peale pesu oli nägu mõnusalt pehme ja siidine. 8/1Loe rohkem