Parim päikesekaitsekreem üldseSellest päikesekaitsekreemi kasutamisest on möödunud üle 6 kuu ja ma lihtsalt ei kavatse seda muuta. See on äärmiselt kerge, tundub nahal siidiselt sile, ei süvenda mu aknet, koostisainete lLoe rohkem
minu muljedToode on imeline. Pärast pealekandmist muutub tekstuur ja mullitav reaktsioon tihedamaks ning kreemi edasist pealekandmist pole vaja. Minu naha seisund paranes nädalaga. Jätkan selle kasutamLoe rohkem
Anua seerumSeerum on hea, kuid midagi erilist see mu nahaga ei teinud. Jääb pisut kleepuv. Mul on olnud ka odavamaid ja tõhusamaid seerumeid kui see, aga ka see parandas mu nahka pisut, kuid kahjuks miLoe rohkem
Mõnus kerge kreemSain toote ostuga kingituseks: Üldiselt on mul väga tundlik nahk ja paljud (eriti rasked) kreemid näole ei sobi, aga see kreem on väga kerge ja mõnus. Imendub nahka kiiresti ja ei jäta rasvaLoe rohkem
Parim päikesekaitsekreem üldseSellest päikesekaitsekreemi kasutamisest on möödunud üle 6 kuu ja ma lihtsalt ei kavatse seda muuta. See on äärmiselt kerge, tundub nahal siidiselt sile, ei süvenda mu aknet, koostisainete lLoe rohkem