ImelineOlen seda toonikut juba mitu nädalat kasutanud ja olen tulemustega väga rahul. Toonikul on meeldiv, tagasihoidlik aroom ja kerge tekstuur, see imendub kiiresti ega jäta kleepuvat tunnet. PärLoe rohkem
Niisutav värskusSeda ei kulu üldse palju, samas kui tahad "maski" teha, siis on see täiesti võimalik. Suhteliselt kleepuv, aga mitte kauaks. Jätab klaasnaha efekti. Kui sa pole selle tekstuuriga tuttav, siiLoe rohkem
Anua seerumSeerum on hea, kuid midagi erilist see mu nahaga ei teinud. Jääb pisut kleepuv. Mul on olnud ka odavamaid ja tõhusamaid seerumeid kui see, aga ka see parandas mu nahka pisut, kuid kahjuks miLoe rohkem
Tule selle juurde tagasiVäga värskendav, võib liiga palju pannes olla veidi kleepuv. See ei põhjusta kuivust. Tegelikult aitab akne ja aeg-ajalt vistrike vastu. Mu nahk läks sellega paremaks, seega tulen ikka ja jäLoe rohkem
Parim päikesekaitsekreem üldseSellest päikesekaitsekreemi kasutamisest on möödunud üle 6 kuu ja ma lihtsalt ei kavatse seda muuta. See on äärmiselt kerge, tundub nahal siidiselt sile, ei süvenda mu aknet, koostisainete lLoe rohkem