See on pomm!Väga rahul, ostan seda juba teist korda.
Naha seisund on muutunud siledamaks, olin juba varem mures sügava kortsu pärast oma otsaesisel, aga pärast kuuajalist kasutamist muutus see palju väLoe rohkem
ImelineOlen seda toonikut juba mitu nädalat kasutanud ja olen tulemustega väga rahul. Toonikul on meeldiv, tagasihoidlik aroom ja kerge tekstuur, see imendub kiiresti ega jäta kleepuvat tunnet. PärLoe rohkem
Niisutav värskusSeda ei kulu üldse palju, samas kui tahad "maski" teha, siis on see täiesti võimalik. Suhteliselt kleepuv, aga mitte kauaks. Jätab klaasnaha efekti. Kui sa pole selle tekstuuriga tuttav, siiLoe rohkem